Zdraví v kyberprostoru

Věcný garant Marie Mališková
Autor materiálu O2 Chytrá škola

Kapitola se zaměřuje na přílišné užívání technologií a na jejich vliv na zdraví člověka. Materiál seznamuje s tipy na správné používání technologií a různými závislostmi na technologiích – od zdravotních problémů až po kyberzávislost. Najdete zde metodického rádce pro učitele, dva kvízy (nejen) pro děti a přehledný infolist.

Materiál obsahuje 5 kapitol a 2 kvízy. Žáci se seznámí s tipy na správné používání technologií a různými závislostmi na technologiích. Mohou také zjistit, do jaké míry jsou na technologiích závislí.

Je důležité myslet na své zdraví nejen ve spojitosti s používáním technologií, mnozí si to neuvědomují a možná právě tento materiál jim otevře oči třeba právě v oblasti závislosti na technice, sociálních sítích apod.

O2 Chytrá škola
zdraví